Cvijetom ću nacrtati cvijet

4. travnja 2019.g. u sklopu projekta „Osiguravanje pomoćnika učenicima s teškoćama u Osnovnim školama Grada Čakovca“ održana je radionica pod nazivom „Cvijetom ću nacrtati cvijet“.  Radionicu je vodila gđa. Andreja Modrinjak a sudjelovalo je osmero učenika i njihovih pomoćnika. Svrha radionice poticanje je kreativnog razmišljanja, razvoj fine motorike, znanje s  tkaninama i rezačem, uklapanje boja, podizanje svijesti o recikliranju odnosno učenje uz druženje. Tijekom radionice učenici i pomoćnici su šivali, rezali, lijepili i na kraju dobili finalni proizvod olovku-cvijet  obučenu u filc i držač olovke u obliku trave u kojoj je bubamara.  Istom tom olovkom na kraju su nacrtali cvijet za ljepši svijet.  U galeriji slika možete pogledati sve faze provedbe aktivnosti.

Takve kreativne radionice unazad nekoliko godina održavaju se za učenike i pomoćnike  i dio su projekta  kojeg Grad Čakovec u suradnji s partnerima (Osnovnim školama Grada Čakovca i Razvojne agencije Grada Čakovca)  provodi u Osnovnim školama Grada Čakovca. Projekt se provodi u sklopu Europskog socijalnog fonda, koji sufinancira provedbu u 85% iznosu, dok razliku od 15% sufinancira Grad Čakovec.

Fotografije pogledajte u foto-galeriji.

objavio: Koraljka Bendelja Dražen Oletić   datum: 9. 4. 2019.

« Siječanj 2021 »

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .