Mirela osvojila prvu nagradu na Ruži međimurskoj

U Domu kulture u Donjem Vidovcu u utorak, 30. travnja održana je šesta umjetnička manifestacija međimurskih osnovnoškolaca naziva „Ruža međimurska“. Projekt je uz potporu Općine Donji Vidovec pokrenula III. Osnovna škola Čakovec, a ovogodišnji suorganizator bila je Osnovna škola Sveta Marija.

Već tradicionalno „Ruža međimurska“ okuplja mlade umjetnike osnovnih škola Međimurske županije s ciljem očuvanja kulturne i povijesne baštine ovog kraja, a širu zajednicu nastoji podsjetiti na zaboravljene pojedince, pjesnike i pisce te stare zanate međimurskog kraja. Ovogodišnja manifestacija posvećena je svetomarskom orguljašu i skladatelju Ivanu Mustaču-Kantoru koji je svojim glazbenim stvaralaštvom zadužio Međimurje.

Na natječaj je pristiglo 17 literarnih i 31 likovnih radova. Iz naše škole na natječaju su sudjelovale Mirela Kalanjoš (7.d) i Maja Katalenić iz 5. b razreda. Naša učenica Mirela Kalanjoš (7.d) osvojila je u kategoriji likovnih radova prvu nagradu pod mentorstvom učiteljice Ide Domišljanović. Čestitke Mireli i učiteljici Idi na sjajnim rezultatima!!

objavio: Jasmina Balog   datum: 9. 5. 2019.

« Siječanj 2021 »

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .