Božica nagrađena Modnim Oskarom

Kako bi osnovnoškolcima olakšali donošenje važne odluke o upisu u srednju školu, Gospodarska škola Čakovec i ove je godine 7. svibnja organizirala Dan otvorenih vrata za sve zainteresirane učenike osnovnih škola Međimurja. Tijekom dana otvorenih vrata škole provodile su se razne radionice u području poljoprivrede, prometa, tekstila i kože te osobnih usluga. Na danima otvorenih vrata Gospodarske škole bili su i zainteresirani učenici 8. razreda naše škole.

Tog dana održana i modna revija učeničkih radova u sklopu projekta „Postani kreativan“ u kojem su učenici osnovnih škola izradili skice odjevnih predmeta, a učenici Gospodarske škole sašili su najbolje radove. Među najboljim radovima našao se i rad (skica odjevnog predmeta) naše učenice 8. b razreda Božice Muršić koja je za uloženi trud i kreativnost nagrađena Modnim Oskarom. Priznanje je dobila i učenica Suzana Oršuš iz 8.b razreda. Mentorica učenicama bila je učiteljica Ida Domišljanović. Čestitke curama na trudu i kreativnosti! Čestitke i njihovoj mentorici!

objavio: Jasmina Balog   datum: 9. 5. 2019.

« Siječanj 2021 »

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .