Mjesec borbe protiv ovisnosti

Mjesec borbe protiv ovisnosti obilježava se u razdoblju od 15. studenoga do 15. prosinca te je  u našoj školi i ove godine prigodno obilježen. Učenici 6. c razreda sudjelovali su u edukaciji o štetnosti alkohola i drugih ovisnosti u organizaciji Zavoda za javno zdravstvo, a predavanje je održala naša školska liječnica Narcisa Slugan. Učenici su dobili zadatak da ono što su čuli, prenesu drugim učenicima u školi. Dominik Ignac i Emanuel Ignac izradili su prezentacije i o štetnosti alkohola i pušenja govorili u 6. a razredu. Željka Levačić i Valentina Oršuš napravile su plakat koji su prezentirale u 6. b razredu. Osim toga, spomenuti učenici sudjelovali su i u završetku obilježavanja mjeseca borbe protiv ovisnosti u OŠ Ivanovec gdje su proučili učeničke stripove s temom „Ja odlučujem kako se obraniti od…“. Sudjelovali su i u radionici o samoobrani.

Razrednici su u svojim razredima održali predavanja i radionice o ovisnostima, a socijalna pedagoginja radionice je održala u sedmim razredima. Učenici su izrađivali plakate koje smo izložili na školskom panou.

Fotografije možete pogledati u fotogaleriji.

objavio: Dražen Oletić Lana Jelinek   datum: 16. 12. 2019.

« Siječanj 2021 »

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .